| andrei182 a întrebat:

Cand ati plans ultima oara?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi, e la modă

13 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Azi.Pentru tot ce e în jurul meu, pentru faptul că eu nu pot comunica, nu pot zâmbi şi nu pot spune niciodată ce gândesc, în timp ce alţii se bucură de o viaţă normală. Pentru faptul că mă simt precum ultima ciudăţenie a secolului XXI într-o lume de oameni perfecţi, cu vieţi normale.Pentru faptul că nu pot exprima ce simt şi ce gândesc decât prin intermediul scrisului, singura mea manifestare.Pentru tot...ce a fost, ce este şi ce va veni.

| thegatekeeper a răspuns:

Acum vreo 3-4 zile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ieri

| andrei182 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ca barbat? Si barbatii plang crying?
ma innebuniti fratilor, voi toti plangeti?

| andrei182 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Bingo ma, tu ai zis-o!
ioi, ca si mie-mi vine crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying crying
se iaaaaaa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru andrei182):

Mulțumesc mult pentru fundă. Sănătate multă.

| andrei182 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si tie, bre!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru andrei182):

Păi, e la modă

| Gabyy32 a răspuns:

Aseara de draci si de nervi ca nu mi-a dat varamea tigari laughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Azi, tocmai azi am plâns, da.
Sub privirile mele un autoturism a ucis un porumbel, l-a zdrobit de asfalt. Un șofer ticălos, un om neom. Un laș.
Iar eu iubesc atat de mult porumbeii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum 3 zile, m-am apucat sa fac ceva salata si am tocat si ceapa...

| wforweirdo a răspuns:

Saptamana trecuta parca.

| Clauvdgg a răspuns:

Azi. Pentru ca tocmai ce mi-am reparat telefonul si iar l-am stricat crying.Dar am plans de nervi si de ciuda.

| мαяιηα a răspuns:

Nu stiu..ieri cred.Ma mai apuca melancoliile si asta e felul prin care ma descarc si prind curaj laughing(bineanteles fara sa ma vada cineva, mi'asi strica reputatia de fata duralaughing )