| analfabet5698 a întrebat:

Cand Deschid clientul de la Metin2 Hot Style nu merge decat 25 de secunde si se inchide, ce as putea sa fac?
LAm re- descarcat, re- dezarhivat, nu a functionat... ce sa fac sa ma pot juca?

2 răspunsuri:
| PuFiLiCi98 a răspuns:

Si eu joc, anm level 133. Jocul are virus in config si starter. Stergele si dezarhiveaza chestia aia "daca da eroare P". Oricum si mie imi iese cand sunt in map1. Daca nu ai antivirus iti recomand sa descarci Avast. Bafta! Oricum zilele astea a cam picat serverul.

| analfabet5698 explică (pentru PuFiLiCi98):

Degeaba ca tot asa face... eu sunt in map1 ca sunt player nou... si nu merge asa ma enerveaza ca nu pot juca un mt ff fain