| anonim_4396 a întrebat:

Tremur de Pepsi? Nu cred ca e normal...
Csf?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

N-ai csf...

Nu e logic? Nu mai bea Pepsi!

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu mai bea!
Spargi paharul daca-ti tremura mana.

| GoldenZenith a răspuns:

Csf... N ai csf. Renunta la pepsi/cola.

| peperonies a răspuns:

Din cate litere?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bea coca-cola, pepsi are mai multa cofeină

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe bune? :O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da, nu sunt troll. totuși, realizezi, ideal e să te lași te tot, da dacă nu vrei/nu poți, bea Coca-Cola, logic că nici aia nu e sănătoasă. Acuma nu știu dacă vei scăpa de tremur dacă treci la astălaltă.

Eu chiar îți recomand să te lași, nu de alta dar, dacă nu e de la Pepsi?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi s-a mai intamplat, tot continui sa beau.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce prost am scris ...mda.E de la tremuratwinking Glumesc.

| Gillian a răspuns:

Nu mai bea!

| DroIja a răspuns:

De asta beau eu Cola.

| aLoneInDark18 a răspuns:

E simplu, cocâ cola

| ErlicEdward1900 a răspuns:

Tremuri de Pepsi că ești prea sexy!

| dreams0423 a răspuns:

Incearca sa reduci consumul eu patesc asta de la Coca Cola sau incearca sa bei cu gheata pe mine ma ajuta mult. Tremuri din cauza zaharului din el si al acidului.

| Sajo_David_1998 a răspuns:

Depinde cat litri ai baut

| Delia19022017 a răspuns:

Pepsi,la fel ca si Coca cola contine multa cofeina, iar din aceasta cauza ti se intampla toate acestea.Fiecare corp se manifestă intr-un fel la anumite lucruri.Cel mai bun sfat este sa încerci sa renunți sa mai bei deoarece in timp poti avea probleme de sanatate.