| vladutz1995 a întrebat:

Am o prietena buna care vrea sa se transfere dintr-un oras in altul. ce acte sunt necesare si se mai poate transfera cu scoala acum?

Răspuns Câştigător
| Yannku a răspuns:

Mergi la scoala care vrei sa te transferi daca te primesc iti dau o foaie so completezi iar te intorci la scoala de unde vrei sa te transferi si trebuie sa ti-o semneze c daca sunt de acord cu plecarea ta!

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Trebuie sa se duca la scoala la care este acum si sa ceara transfer la scoala respectiva din judetul respectiv