| M3ntosana a întrebat:

Cand mancati, lumea va spune:"Pofta buna", dar cand beti apa ce va spune...thinking S-a ganditi cineva. la asta thinkinglaughing

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bea încet!
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Pai bei apa din nevoie...ca daca nu ai muri. ce vrei sa-ti ureze?laughing

| User a răspuns:

Imbatare placuta! [apa e diluata cu ceai de prune, nu?]

| oareux a răspuns:

Kear nu m`am gandit da` as putea spune

-Ai grija sa nu te ineci
-Nu bea mult ca se invarte apometru
-Sete buna
-Sa iti fie de bine
-In locu` tau beam sucrolling on the floor
-Vezi sa nu ruginestismug
-O sa ti daw o funditarolling on the floor

| sasha a răspuns:

Ai grija sa nu te ineciwinking,, tare intrebarea laughing

| Roxy a răspuns:

laughing
Vezi sa nu te ineci
Faci broaste in burta de la atata apalaughing
No bea noah!(cu un accent mai taranesc)big grin eu asa le spun prietenilor la mistobig grin
Baga in tine, poate mutam baraju.big grin
Si amu dupa ce ai baut apa te gaurim si te facem stropitoarelaughing

Sincer habar nu am ce se spunelaughingbig grin
Da eu asa le spun prietenilor de obiceibig grin

| DiDi a răspuns:

Da. iar tragi la măsea!?

| dllm. a răspuns:

Stati-ar in gat laughing)

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Poi thinking
M-am gandit, sincerhee hee.
Si daca e sa te iei dupa regula de la ''Pofta Buna'' ar trebui sa spui ''Sete Buna'' dar suna cam stupid laughing.
Au zis deja ceilalti variante mai bune, si nu vreau sa le copiez.hee hee

| Me_5216 a răspuns:

Daca vrei sa spui ceva trebuie sa spui : "pam-pam" rolling on the floor... daca tot te mananca limbalaughing

| Anonim_4683 a răspuns:

Sa iti fie de bine happy [destul de normal nu?] big grinlaughing

| Moni. a răspuns:

Chiar nu m-am gandit. M-ai pus pe gandurilaughing.Pai...Sa ai sete?
Nu stiubig grin

| Yumitsu a răspuns:

Sa te-neci placut =)

| geaniina a răspuns:

Sa-ti fie de bine laughing

| Miuriel_7546 a răspuns:

Sete buna! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate si hai noroc cu apa.

| MmS_4429 a răspuns:

BritneyFan(BlueBoy) u zici ca apa ins viata... deci cand cineva te vede ca bei apa va pleca nervos (si in mintea lui "pfu nu moare ) laughing:d