| Mailleel a întrebat:

De ce credeti ca un baiat care place o fata,are uneori tendita de a o evita pe strada, sau nu indrazneste sa o priveasca?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce crezi că băiatul acela te-ar plăcea?
Există varii motive să te evite: timiditatea, ținuta nepotrivită, ori, așa cum am spus, nu te place.
Poate că are și o stare sufletească tristă, iar băieții sunt mai interiorizați, nu le prea place să-și exprime durerea, indiferent că e vorba de durere fizică sau sufletească. Eh, sunt bărbați!hee hee

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca este timid.Nu inseamna ca o evita.

| Unstopable a răspuns:

Pt ca daca se uita insistent la ea cand trece pe langa ea, exista riscul sa o lase gravida