| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost cel mai dramatic moment din viata voastra? Dar cel mai fericit? (va rog sa imi raspundeti adecvat si doar persoanele serioase)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, un momemt dramatica a fost in momentul in care am aflat ca exista posibilitastea sa pierd sarcina, iar unul dintre cele mai fericite:nasterea fetitei noastre.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Dramatice ar fi multe, cu unele inca nu m-am impacat nici in ziua de azi.Moartea e cel mai oribil pentru ca nu poti face nimic, tocmai de asta cand ma cert cu un prieten imi zic ca cine stie poate maine nu mai sunt nici eu si nici el si e pacat sa ramana asa totul
Fericite, nu stiu.Multumitoare,da.Nu poti sa zici ca esti fericit atunci cand ai muncit cat zece oameni si ai primit ceva ce oricum meritai de mult timp

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Sti, momentele dramatice, momentele fericite nu se pot cataloga ca "cel mai" pentru ca nu sti ce iti rezerva viitorul.Sunt intamplari fericite ce mereu iti amintesti de ele, sunt intamplari urate ce ai vrea sa le uiti rapid.Sa reusesti sa le uiti ar fi cel mai recomandat. Cel mai fericit momentdin viata mea a fost acum un an aproape 2 cand mi-am dat seama ca am pentru ce trai. Cel mai dramatic l-am uitat cum spuneam nu vreau sa ma gandesc.Bafta!

| Lora a răspuns:

Divortul parintilor si moartea bunicului care m-a crescut de la 3 luni cele mai dramatice momente din viata mea
iar fericite:faptul ca mi-am intalnit iubirea si nasterea fratiorului si surioarei mele

| Fifylici a răspuns:

Pana cum, cel mai dramatic a fost moartea verisorului meu care a fost uscis cu brutalitate.Era intr-o noapte de iulie acum 2 ani cand s-a intamplat asta si pe la vreo 3 dimineata am primit un telefon in care mi s-a spus ca zace intr-o balta de sange, m-am blocat pe loc, am scapat telefonul din mana ma invinetisem toata incepusem sa plang dar nu puteam sa deschid gura si sa le spuna alor mei cu cine am vb, am fost traumatizata in ziua aia nu mancasem nu dormisem decat stateam muta si parca eram pierduta in spatiu nici nu puteam sa plang asta mi-a marcat mult viata.
Iar cel mai fericit moment a fost cand am devenit matusica a unei printese mici si am putut sa o strang in brate.Eram cel mai fericit om de pe planeta.