| andreea8556 a întrebat:

Care ar trebui sa fie programul strict al unei adolescente de 14 ani? Un program care sa am timp si de teme, de curatenie si scoala.
(invat dupa-amiaza; ajut foarte mult la treburile apartamentului; am o sora mai mica care tin sa spun e cam obraznica)
FUNDA

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dimineata te trezesti la 7:30 apoi te speli, mananci pana la 8. Iti faci temele pana ce mergi la scoala si inveti. Mergi la scoala; dupa scoala deaorece nu iti mai poti face temele deoarece esti obosita incerci sa desfasori alte activitati; curatenie, sport, citit...si alte activitati!