| SandraC a întrebat:

Care credeti ca este cel mai frumos oras din Romania? Va rog sa comentati de ce ati ales acel oras. Cea mai frumoasa descriere, in cat mai putine randuri primeste fundita.

4 răspunsuri:
| WeLoveIceCream a răspuns:

Hey Maly3031! eu consider ca bucurestiul este cel mai frumos oras, pentru ca are elemente si constructii vechi, cat si noi. e destul de artistic si de interesant daca stai sa il vizitezi pe tot. orasul meu e cel mai tare.nu spun ca nu exista si altele, poate mai frumoase din puntul unora de vedere, dar asta ma face sa ma simt ca acasa(si chiar sunt acasalaughing). Succes si poate gasesti un raspuns mult mai frumos ca al meuhappy

| opium a răspuns:

Brasovul,apoi Sibiul.

| 12Afasa2 a răspuns:

Buzaul...este linistit nu ca bucurestiu unde te uiti numai masini,fum, canale urat mirositoare, maidanezi.etc

| Zeroosi a răspuns:

Timisoara.un oras spatios cu multe parcuri, mai multa verdeata, multe locuri de vizitat cum ar fi Piata Victoriei.Catedrala Mitropolitana. Opera(Teatrul). Latura Corso.Lupoaica cu puii. Fantana arteziana "la pesti" etc...ce sa mai zic un oras plin de frumusete!big grin