| doareu914 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune zece produse de la avon? dar de la oriflame?
Dati-mi exemple cate zece produse de la fiecare firma. Funda + vot...

Răspuns Câştigător
| Raluciii_3242 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun exact 10 produse, dar: de la avon pot spune ca produsele mascara sunt foarte bune si cele de la color trend sunt ok dar eu nu prea ma impac cu ele. Insa mai toti prietenii mei au foarte multe produse Color strend si sunt multumiti de ele. De la Oriflame imi plac fundurile de ten si tusurile. In rest nu prea am mai incercat altceva pentru ca am incredere in cele de la Avon si nu prea le combin. Scuze daca am scris gresit undeva si scuze ca nu am dat 10 produse.