| doareu914 a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai bune zece produse de la avon? dar de la oriflame?

Dati-mi exemple cate zece produse de la fiecare firma. Funda + vot...

Răspuns Câştigător
| JustDareToDream a răspuns:

Oriflame
fond de ten giordani, pudra pulbere air soft, trusa pentru sprancene, masca pentru refacerea parului deteriorat, crema de corp milk&honey, parfumul eclat, gelul anticelulitic, crema de ochi multibeneficii, gel pentru spalarea tenului Pure Skin, perlele bronzante si muuuuulte altele.
Avon nu imi plac, am incercat, nu mai folosesc.