| AmazingONEx a întrebat:

Care e cea mai bună variantă de a scăpa de părul din zona intimă (băiat).
Mă refer de tot părul

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te duci unde merg si femeile. Că nu pari sa fii prea departe de ele.

| Plato a răspuns (pentru darrio2007):

Adevărat.

| AmazingONEx explică (pentru darrio2007):

Mda,ce să zic... cică la el campionul zilei, cu astfel de răspunsuri chiar mă mir?

| darrio2007 a răspuns (pentru AmazingONEx):

Daca eram de acord cu tine, era mai bine, nu?
Ei bine, nu sunt de acord cu tine. Este pus cu un scop acolo de catre Mama Natură.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si tu ca toate femeile la salon la epilat

| WaterDrop a răspuns:

Epilare cu laser.Este mai buna decat cea cu ceara, pentru ca nu produce microfisuri are pielii si alte complicatii in timp.