| Bixuuuuuu a întrebat:

Care e diferenta dintre un iphone falsificat si unul original? spuneti-mi diferentele. dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| robijam a răspuns:

Iphone-ul falsificat are baterie detasabila si card de memorie extern. Cam atat stiu, deoarece la Iphone-urile originale au memorie interna. In plus sensibilitatea ecranului e diferita.

| Bixuuuuuu explică (pentru robijam):

Cum adica extern? Adica ar trebui sa nu il poti scoate?

| robijam a răspuns (pentru Bixuuuuuu):

Da, e ca la telefoanele normale, cu card de memorie cel falsificat, cel original are memorie interna ( fara card ) de 4, 8, 16 si 32 de gb parca.

3 răspunsuri:
| Brittanie a răspuns:

IPhone-ul original are mărul muşcat în partea dreaptă, iar cel falsificat în partea stângă.