| anonim_4396 a întrebat:

Care e faza aia cu virusul care vine prin net? Sau cum este faza? Care, cum si unde?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Depinde ce ''faza'' vrei sa afli! Virusi sunt multi pe internet! Se raspandesc prin jocurile online si mai exact pe chatul lor sau pe Yahoo Messenger sau pe Facebook sau prin descarcarea de jocuri si programe piratate de pe site-uri care nu prezinta incredere! Nu poti sa te virusezi daca intri pe site-uri de incredere si nu descarci nici o ''aplicatie'' si mai ales daca ai un antivirus cat de cat BUN. De tine depinde totul cand navighezi pe internet si tu esti primul antivirus pentru pc-ul tau.
Bafta!