| micutza123 a întrebat:

Care e materia voastra preferata?(daca exista una)

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Mie sincer chiar imi place scoala si tot ce tine legat de ea, pentru ca sunt constienta ca odata ce termini liceul si intri cu adevarat in viata, n-o sa te mai poti intoarce la aceste vremuri.
Cred ca materiile mele preferate sunt engleza, geografia si matematica, insa doar partea de algebra.

Sa ai o zi buna!

19 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Matematică, fizică, geografie.
Baftă

| beautifulkiss a răspuns:

Buna engleza si geografia.Numai bine.

| Alexăndruţaa a răspuns:

Matematica love struck
A tabatting eyelashes?

| Jony123 a răspuns:

Acasa

| Daniel123 a răspuns:

Lb. Romana, Auto CAD, Sisteme de transmisie, Automatica!big grin

| alessia a răspuns:

Nu am una am mai multe...imi place ROMANA.cateodata mate(cateodata).desenul.engleza.si cam atat:* imi plac si celelalte dar nu foarte mult. tie?
pa-pa
:**

| Mao a răspuns:

Engleza, Lb. romana, imi plac orele de algebra, Istoria, Geografia si Franceza.

| Landied a răspuns:

Buna, mie imi place Romana si engleza si oricum am nevoie de ele deoarece eu is la teatru la liceul de arta.

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Engleza :X

| briquette a răspuns:

Franceza

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Engleza o ador!

| LoveBonJovi a răspuns:

Geografia.

| Danyyyyy a răspuns:

Limba romana, franceza si cat atat!

| metatheory a răspuns:

Filosofia imi placea cel mai mult in liceu. Acum nu studiez nici una care sa-mi placa.

| AndreiP98 a răspuns:

Biologia ca e singura ora pe careo deranjez si u imi scade nota la purtare happy

| Destrox a răspuns:

Ed.fizica

| uoiza a răspuns:

Sportul, Lb. romana, Franceza(am casa acolo) si geografia europeana (cu tarile)

| SwEeTnEsS a răspuns:

Hy...cred ca ed. fizica, si matematicaa.

| adyadi10 a răspuns:

Educatie Fizica. aka... Sportullaughing