| AnonymousB a întrebat:

Care e poveste lui Slender?(stiam ceva legat de o fetita.) Si Jeff The Killer? (stiam ca a fost batut si de asta a ajuns asa sau ceva de genu. ) La Jeff nu era si o fata? care devenise ceva gen la fel ca el? :3

2 răspunsuri:
| Defalt a răspuns:

Deci,să începem cu Slender-Man. Într-o seară o fată pleca de la iubitul ei spre casă.Nu a vrut să meargă mult, așa că a luat ruta scurtă, prin pădure.Merge,ce merge și dintr-o dată se aud niște sunete de tobe.La 10 minute după aceste chestii apare și Slender. Fata ajunge să fie mancată de el. Tatăl fetei, îngrijorat a plecat s-o caute prin pădure. Văzandu-i hainele fetei sfașiate pe jos, a început să strige foarte tare de tristețe și nervozitate.Slender apare, dar tatăl fetei fuge cat de tare poate și supraviețuiește. Tatăl fuge direct la poliție unde este interogat și cei de la secție spuneau că este nebun.Slender-Man își face apariția în sala de interogatoriu și polițistul încearcă să îl împuște, deși cei doi dispar. Asta este povestea cu Slender-Man.

| AnonymousB explică (pentru Defalt):

Nu o stiam asa detaliata laughing mersi :3