| alExUtZaDraGUtzICa a întrebat:

Care este animalul vostru preferat sau preferate? fundita:X!

Răspuns Câştigător
| Biutsssaa a răspuns:

Buna, Alexutza 2011!
Mie imi plac:
Cainii ( aproape toate rasele)
Delfinii
Pisicutele( mai ales cele mici si pufoase)
Veveritele
Ursii( puii in special)
Iepurii
Pasarile
Pestii
Caii
Girafele,zebrele, caprioarele, antilopele si elefantii
Si...cam atat. Astea sunt cele care imi plac in special, dar mie imi plac toate animalele! Paaa! Fundita?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câinele.
Niciodată nu te va muşca doar din plăcere, cum face omul.

| Tweetymrrr a răspuns:

Javra mea favorită e fetiţa din imaginea ta.batting eyelashes

| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei:*! Caini, trigrii albi, zebre, papagali, pisici, porcusori-de-guineea, hamsteri, soareci, serpi, broaste-testoase, antilope, elefanti, bivol, lup, caproara, urs-panda.

Răspuns utilizator avertizat
| Yukidaruma a răspuns:

Animalul meu pref este catelul, in special cei lupii, dar mai iubesc si animalele salbatice: tigri, leii, panda, koala love struck, in special puisorii
:X

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,
Mie îmi plac toate animalele.

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Animalul meu preferat este justin biber love struck

| PisicaRoz a răspuns:

Aproape orice animal cu blanita love struck si sa mai fie si puisor ma atasez repede de ellove struck

| MuresanVlad a răspuns:

Salut! Animalul meu preferat este pisica. Incepand din antichitate, de prin timpul egiptenilor, ele erau niste animale sacre. Apoi, sunt animale blande, jucause, cu multa afectiune si care, deseori iti inspira multa incredere si sigurantahappy Am eu un motan, un birmanez, si e foarte batran-pese 13 ani! Deci pentru varsta lui, este un animal destul de in varsta. Este maroniu si cu alb, iar blanita lui este foarte catifelata! Sunt niste animale foarte dragalase si cu suflet. chiar daca uneori sunt foarte viclene, mai ales cred ca se explica faptul ca fac parte din "neamul" felinelor, indiferent de marimelaughing

| MeDyw0w a răspuns:

Bună,Alexandra! Mie îmi plac foarte mult căţeluşii pentru că sunt pufoşi şi amuzanţi! Unii sunt leneşi şi nu vor să se joace deloc,iar alţii sunt plini de energie şi când îi pui în coşul lor,ies de acolo foarte repede şi vin după tine(Aşa face căţeluşul meulaughing).Îmi mai plac foarte mult delfinii,girafele,veveriţele,zebrele,leurienii, iepuraşii, caii şi peştii.love struck
Sunt nişte animale foarte frumoase pentru mine! Ţie ce animale îţi plac?big grin

| Daygum a răspuns:

şinşila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult catelusii si veveritele