| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Care este cea mai urata faza prin care ati trecut, faza dupa care nu ati mai putut iesi din casa, va-ti simtit la pamant? La mine, cand accidental am alunecat in noroi dupa ce am coborat din microbuz, a fost oribil, nu doresc nimanui sa treaca prin asta. M-am simtit groaznicsad

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Mie mi s-a intamplat cand eram cu baiatul care imi place, si prietene, si ne plimbam si eu am alunecat si am cazut pe burta intr-o balta x_x toti au ras de mine, dar totusi a meritat, pentru ca baiatul care imi place, a venit si m-a ajutat sa ma ridic happy

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu s-a întâmplat asta laughing. Orice aş păţi,aş ieşi din casă, mai ales dacă aş cădea în noroi rolling on the floor. Nu e sfârşitul lumii dacă ai căzut, toţi am avut parte şi de momente penibile.

| Jigsaw a răspuns:

Hmmlaughing Eram la ziua unei fete prin clasa a 4-a si mi ne-am dus intr-un parc de distractii si mi s-au rupt pantalonii (foarte tare). laughing) Dar mi-am pus bluza in jurul bustuluilaughing)

| jordan210cm a răspuns:

Nu cred ca exista o faza atat de penibila incat sa te faca sa te rupi de societate.Ce nu te omoara te face mai puternic!