| XoOxXo a întrebat:

Care este cel mai bun internet stick la un loc unde nu prea este semnal? Care este stickul cu internet cel mai bun la un loc unde nu prea este semnal? Vodafone Sau Cosmote? Si internetul fiind cu cartela sim

2 răspunsuri:
| XoOxXo explică:

Dar eu nu vrea sa descarc nimic, Doar sa pot vorbi cu rudele din america si din africa.

| rbby a răspuns:

Nici unu nu e bun.doar ca sa stai pe mess, dar sa downloadezi ceva nu e deloc bun.Eu am avut Vodafone si trebuie sa incarci din 10 in 10 zile cu 5 euro