| Lyndsey a întrebat:

Care este comportamentul vostru la scoala?

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

De obicei, eu stau linistita in banca, nu scot nici un sunet si nu vorbesc neintrebata, de fapt nu prea vorbesc pentu ca sunt timida.Nu ma inteleg cu colegi,nu stiu de ce, am senzatia ca ma urasc sau ma cred o ciudata, dar nu-mi pasa, asta imi da putere.
Comportamentul meu fata de profesori este unul pozitiv, vorbesc cu ei doar cand ma asculta sau cand ma intreaba ceva.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Tipa retrasă, supranumită şi Satana câteodată, din cauza comportamentului unui sălbatic (cum spun ceilalţi). Stau tăcută în banca mea, nepăsându-mi de nimeni.

| kRedhead a răspuns:

Aproape la fel ca cel din viata de zi cu zi. Totusi, la scoala sunt putin mai rezervata deoarece toti colegii (cu exceptii de 4 - 5) imi sunt hateri. Si asta face lucrurile mult mai frumoase, nu? rolling on the floor E aiurea sa fii singurul rocker dintr-o clasa de manelisti. Nah. comportamentul fata de colegi thinking de obicei ii ignor si imi petrec timpul cu acei cativa care ma suporta sau cu altii de la alte clase. Dar si aici itnervit problemele, pentru ca in fiecare clasa am hateri rolling on the floor. Nah, ce sa faci. N-am avut media destul de mare sa intru la ce liceu vreau asa ca trebuie sa suport. Cu profesorii. depinde de ei. Daca imi ofera respect, le ofer si eu. Daca imi raspund in sictir, mai iau in gura cu ei. Cine sunt sa tac? oh go on Iar daca vreun coleg se ia in gura cu mine sau imi comenteaza, tac. Pentru ca n-am nevoie de probleme la liceu. Cam asta sunt eu thinking

| Xtadelo a răspuns:

Depinde...
Azi sunt cea mai cuminte angel
Maine sunt la director laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata sunt foarte linistit. Adica 3-4 zile dupa ce e chemata mama la scoala sa i sa zica ce am mai facut. Uneori chiar si cateva saptamani. Depinde de ce pedeapsa primesc laughing.

| Numero1 a răspuns:

Unul dominant si libertin, nu imi place sa primesc sfaturi de viata de la profesori si nu imi place sa primesc ordine de la profesori.Imi place sa fiu mereu in centrul atentiei si de ce nu imi place sa ma si distrez.

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a răspuns:

Mm,destul de normal, sunt o fată cuminte dar oarec um sunt de neinteles uneori. Copii care ma batjocuresc de obicei sunt copii care nu prea au nimic in cap si sunt in general niste jigodii

| gossipgirl1999 a răspuns:

Eu una la scoala sunt cam rautacioasa ma cert cu persoane care nu ma deranjeaza cu nimic. nu imi suport nici unul din prieteni sunt niste prieteni oribili. iar la scoala am comportent de fata fitoasa dar nu piti. ceva cu stil... cum sunt toate prietenele mele. Ma rog eu nu sunt asa si acasa.