| bzzbzz a întrebat:

Care este opinia voastra despre influenta calculatorului?

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu sunt dependenta de net!
2 zile nu am avut si am fost foarte trista, si ma gandeam ce as face daca ar merge netul...

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Pai eu chiar daca stau ore intregi in fata calculatorului nu sunt dependenta de el ma uit pe youtube la mo si foca si scriu pe blog si scriu pe mess cred ca cel mai putin am stat 5 minute marog ar fi fost 1 jumate dar sta mult sa mi se aprinda si cand nu merge netul ma bag la culcare si cel mai mult am stat 4 ore eu stateam 2 dar varul meu de 15 ani m-a influentat si de aia