| NesteE a întrebat:

Care este parerea voastra despre oamenii de acum?

4 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Cei credinciosi sufera si majoritatea sunt saraci iar bogtasii nu intra niciodata in biserica dar pe lumea cealalta mai vb. Lumea decurgela violenta cand nu mai stie e sa zica. parlamentarii sunt totii nsite ecscrocii doar Gigi Becali este credincios si milos cu toate ca este incult si in fiecare zi este mai rau din ce in ce vad mai multe lucruri urate, prostii se inmultesc, alturajul lor se mareste si in curand lumea va fi invadata de porcarii. Mancarea e din ce in ce mai nasola, cei mai importanti sunt banii si hainele astea reprezinta fericirea, cauzele nobile se reduc, ne axam doar pe telefoane laptopuri si altele, cluburile se inmultesc si lumea se tampeste. Asta este sincera si strikta mea parere >big grin

| cupcake02 a răspuns:

Una proasta

| iLuzye a răspuns:

Dragii mei, oamenii au excelat dintotdeauna prin prostie si imoralitate. Sa nu credeti ca inainte erau ingerasi, iar acum au picat toti pe pamant. Nedreptatea exista de cand lumea. Nu stiti ce crime au fost si inainte, si ce mentalitati incuiate.

Bucurati-va totusi ca avem democratie care ne ofera anumite privilegii, sau ma rog, normalitati ce ni se cuvin, si ganditi-va ca mai rau de atat, nu s-ar putea, poate chiar mai bine...

| ShowTim3 a răspuns:

Depinde care oameni? Parerea mea este ca omul evolueaza
IN PROSTIE... asta e parerea mea happy