| anonim_4396 a întrebat:

Care este punctajul minim pentru calificare la olimpiada de romana, faza nationala?
Daca am luat 109 din 120 si sunt a saptea as avea vreo sansa?

Răspuns Câştigător
| Happppy1 a răspuns:

Ai sanse la un loc doi.Am vazut ca daca ai intre 120 si 110 iei locul I si daca ai intre 109 si 104 iei locul II.Nu stiu cum e la voi in judet ca la noi merge doar locul I, dar daca nu esti din Ilfov ai sanse sa mergi si daca ai luat locul II.big grin

3 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Eu cred ca ai sanse pentru ca la etapa judeteana s-a trecut cu peste 100 de puncte si e o diferenta foarte mica de doar 11 puncte. Dar s-au afisat deja rezultatele,? Unde?

| kyara10 a răspuns:

Cred ca da