| ela15 a întrebat:

Care gen de muzica credeti ca este mai bun pentru fete? Vreau parerea voastra...

Răspuns Câştigător
| simonicasexygirl a răspuns:

Asta depinde de fata, de personalitatea ei. De exemplu eu ascult toate genurile de muzica in afara de manele si populara. Dar am prietene care asculta manele, altele asculta melodii triste, etc. Deci nu o lua in general, fiecare asculta ce ii place!

| ela15 explică (pentru simonicasexygirl):

Eu stiu ca pot sa askult orice gen de muzicaa care imi place, mie in general toate genurile imi plak...Doar ca vreau sa stiu care sunt genurile de muzicaa karacteristice unei fete.

1 răspuns: