| BiancaAnca a întrebat:

Care mint de obicei mai frumos barbatii sau femeile?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Bărbații mint mai frumos, femeile mint mai convingător day dreaming.

5 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Eu zic ca ambele sexe, acum fiecare cu opinia lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pe cine intrebi. Difera de la caz la caz, si barbatii si femeile, Unii mint de aproape cred si ei ce mintelaughing

| Toutui a răspuns:

Părerea mea - baărbatii.

| EllyPuffy a răspuns:

Hey tongue Bianca big grin eu zic ca barbatii mint mai frumos... femelile mint mai convingator big grin Funda? puppy dog eyes

| floresdemayo a răspuns (pentru EllyPuffy):

Și eu zic să fii mai originală, să nu-ți mai însușești afirmațiile altora. Nu de alta, dar dai dovadă de incapacitate. big grin