| gargaritza_5474 a întrebat:

Care stii cum sa mananci ca sa nu te ingrasi? si ce sa mananci?big grin

Răspuns Câştigător
| Miha1308 a răspuns:

Trebuie sa ai un meniu echilibrat, sa mananci de mai multe ori pe zi dar cate putin chiar numai sa nu iti fie foame. Poti manca aproape orice mai ales fructe legume fiind si sezonul acum.De evitat ar fi grasimile, prajelile, sucurile carbogazoase.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti manca orice si nu te ingrasi dar sa mananci echilibrat...Depinde si de metabolism cum proceseaza alimentele

| aaaa12345 a răspuns:

Draguta mananca ce vrei cat esti mica.

| alexandra1234 a răspuns:

In general fructe