| Thecurious a întrebat:

Buna tuturor, care sunt lucrurile cele mai importante pe care le-ati invatat de pe internet?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sa nu cred in tot ce se distribuie pe internet.

| RAY a răspuns:

Ca e multa anarhie,ura, frustari minciuni, vrajeli, si sa nu dau date personale despre mine, sa evit socializarea online

| Thecurious explică (pentru RAY):

Juristii vor reglementa acest spatiu. E nevoie de o legislatie in acest scop.

| RAY a răspuns (pentru Thecurious):

Complet de acord,dar nu exista,sunt multi hateri pe net te injura si nu patesc nimic,e jungla totala, exprimarea libera nu inseamna jigniri, heate, limbaj vulgar, vorbesc de site urii mari ca Facebook, Youtube

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e plin de fake news uri si nu trebuie sa imi dau datele reale cand nu e cazul

| Catrice a răspuns:

Cum sa imi fac cont TPU și sa regret o luna mai târziu.

| gemeni6226 a răspuns:

Ca vorbele sunt goale daca nu sunt insotite de fapte.

| MariaMonica2009627 a răspuns:

De pe internet am invatat mai mult decât la scoala.În special de la Atenție, cad mere.