| daghy14 a întrebat:

Care sunt simptomele cand unei fete ii place de un baiat?

Răspuns Câştigător
| didii a răspuns:

Nu prea stiu daca sunt niste anumite simptome pentru. asta, dar stiu cum reactioneaza fetele cand se indragostesc de un anumit baiat:

Pai daca ai citi si tu revista CoolGirl ai afla fara net!tonguewinking

1) Fata respectiva va incerca ca tot timpul sa-ti fie imprejur!

2) Ea o sa incerce sa iti atraga atentia tot timpul sau sa se comporte mai diferit cand tu esti imprejur!

3) Daca ea e tipul de fata mai timida, nu se va putea uita in ochii tai daca nu e cu nici o prietena de-a ei. Dar nu incerca stii tu> sa te holbezi la ea sa vezi daca se uita la tine sau nu...

4) O sa incerce sa afle cat mai multe despre tine, si intreaba si tu prietenele ei daca ele stiu daca ea te place- nu o sa poata tacea-stiu eu cum sunt fetelewinking BARFITOARE! (nu toate sunt incluse)...

Deci chiar sper ca te-am ajutat happy

Sper ca o sa am funditzzza :X

Daca vrei sa mai vorbim despre alte chestii, --> dyana_skumpyk08 sau didiii_yo

Pupiki :*:*:*

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, poate semne ca simptome suna cam ciudathee hee...in fine, pai depinde de fata, ce gen de persoana e, daca e mai timida ii ocoleste privirea baiatului, se roseste si tremura in fata lui, il priveste pe ascuns, depinde. Daca e mai cu tupeu, atunci se baga cu el in seama, glumeste cu el, se da pe langa el si ii zambeste foarte des, ba chiar bate diferite apropuri.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

Simptome? poate sentimente nu simtomehee hee

| daghy14 explică:

Scuze pentru numele de daghy14, insa sa stiti ca's fata si vreau sa stiu simptomele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bulbuci in stomac laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand radiaza de fericire, zambeste inconstient si se uita la acel tip, eu am facut asta si prietenele si'au dat imediat seama cum sta treaba cu mr cezar laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu frate...intreab-o cel mai simplu. jty daca m-ar intreba un baiat(pe care il plac) daca il plac eu i-as sp in fata ca da...ca doar nu ma intreaba degeaba e interesat si el,,, eu asa zic faci ce sty