| andra_2561 a întrebat:

Care telefon este mai bun lg kp500 sau samsung s5230 ...si de ce!

2 răspunsuri:
| denysa a răspuns:

Cele 2 telefoane le-am avut la inceput LG`ul. pai la acela nu mi-a placut faptul ca nu prea prindea semnalul asa de bine de foarte multe ori eu nu aveam semnal deloc si oricine era langa mine cu alt tel avea full, apoi claritatea difuzorului nu imi placea nu se auzea asa de clar si fain muzicaa la el, pozele nu ieseau foarte clare de ex` pe intuneric se vedeau puncte albe pe imagine... apoi mi-am luat celalalt tekefon Samsung`ul si fata de LG sonorul este foarte bun, cu semnalul nu am probleme doar in zona de munte si la inaltime de fapt acolo unde chiar nu prinde semnalul pozele ies super si daca le ddescarc pe pc arata grozav si am uitat sa precizez bateria de la Samsung e mai buna adica te tine mai mult LG mie mi se descarca foarte repede si vreau sa zic ca amandoua telefoanele erau noihappy sper ca te-am ajutat fundita?big grin

| francesca48 a răspuns:

Samsung are memorie agenda mai mare... 2000 fata de 1000 la LG. diferenta cea mai mare se vede la baterie:
-Samsung: Durata convorbire
10 ore
Durata in regim de asteptare
800 ore
-LG: Durata convorbire
3. 5 ore
Durata in regim de asteptare
350 ore
e drept ca Samsung e un pic mai scump fata de LG, dar e si mai bun. LG cookie nu recomand. cunosc multe persoane carora nu le mai merge sau le merge f greu happy