| Bandit2005 a întrebat:

Care tigari sunt mai tari, davidoff gold sau pall mall negru?

Răspuns Câştigător

Pai, in general astea mai scumpe, dar depinde si de cantitatea de nicotina. Mie mi-au spus multi ca Benson Hedges sunt tari. Altii mi-au spus ca mai e si Kent 10, Sobranie etc. Oricum, rupi filtrul si cam toate devin tari, chiar si cele slabe.

| Bandit2005 explică (pentru AppleFanBoy):

Da frt dar daca le rupi filtrul creste rescul de cancer

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pall Mall negru.

| Bandit2005 explică (pentru darrio2007):

Nu stiu ce sa zic am fumat de dimineata pe la 8 o tigare de davidoff gold dupa ce nu am mai fumate de 2 luni si pe la 13 mi-a dat un prieten pall mall negru si mi-sau parut slabe

Adevarat! ????