| SVD a întrebat:

Heii,baietii! Ce vi se pare cel mai urat lucru la o fata? Caracter&fizic, vestimentatie.

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

Paiiiiii...nu-mi plac fetele plinute care se isi iau blugi si tricouri stramtelaughing e foarte urat. Nu am nimic cu fetele plinute, sa nu se inteleaga gresit, doar ca daca nu vrei sa slabesti poti sa faci in asa fel incat sa arati bine cand te imbraci, nu sa iti iasa suncile in evidenta prin haine sau si mai rau, sa-ti iasa din haine. Cum spunea si Andreea o fata trebuie sa fie elegantahappy legat de par pur si simplu unele fete arata mult mai bine cu el scurt la fel cum unele fete arata bine cu el lung, nu e asta o problema. As vrea o fata care sa nu fie fitoasa, sa nu fie prefacuta, barfitoare. Legat de fizic nu-mi plac schiloadele, dar nici fetele foarte plinute. Nu vreau un fotomodel, dar nu vreau cand o ating sa simt numai grasime. Nu-mi plac fetele care nu se ingrijesc. Nu ma refer la machiaj, ma refer la igiena personala. Chiar nu le suport pe alea cu pudra, rimel, ruj pe toata fata, din contra, prefer o fata mai naturalahappy sper ca n-am omis nimic.

6 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Cel mai mult, fetele care au fata distrusa, si pun poze p fb cu c**u sau TZa*Tzele lor!

| AndreeaaD a răspuns:

Mi se pare urat din partea unei fete sa injure.E de inteles daca ii scapa un cuvant, dar nu sa faca un obicei din asta.
Pe de alta parte mi se pare urat ca o fata sa aiba parul tuns scurt.Stiu ca unora le sta bine(mie nu mi-ar stalaughing) ideea e ca parul lung si mai ales purtat desfacut e foarte hot, dupa parerea mea in asta consta feminitatea.Si ultimul lucru, dar nu cel din urma nu suport acele fete imbracate sumar care cred ca demonstreaza ceva. Orice fata ar trebui sa fie eleganta, cu stil, feminina dar nu cu decolteu pana la buric si cu fundul pe afara.

| AndreeaaD a răspuns:

Stiu ca era o intrebare adresata baietilor dar nu m-am putut abtinehee hee

| SVD explică (pentru AndreeaaD):

Nu conteazalaughing) Si eu sunt de aceeasi parere cu tinebatting eyelashes dar am vazut ca baietilor le place in general exact opusul.

| AndreeaaD a răspuns (pentru SVD):

Problema lorhee hee..numai ca ii auzi la un moment dat "ce c**va e aia"..intrebarea mea pentru aceia carora le plac astfel de fete: De ce va luati de ele, nu voi le-ati vrut asa?
In ziua de azi nu se mai pune pret pe inteligenta, frumusete naturala.Conteaza "sa fie buna".

| irinel01 a răspuns:

Mie mi se pare urat la o ata daca este retrasa si nu colaboreaza cu ceilalti