| vlad210 a întrebat:

Cat costa un pui de pitbull? Si vreau sa intreb daca toti pitbull sunt facuti pentru lupte. Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| andreutz99 a răspuns:

Pitbull este special fac pentru lupta dar nu numai si pentru companie tongue.Ar costa in jur de 1750-2000RON.Sunt foarte destepti. Dai Funda?

8 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Pentru ce ti trebuie?, vrei sa te inscri in lupte cu el? nu cred ca te ai indragostit chiar de aceasta rasa, cand sunt rase mult mai frumoase si mai cuminti

| ecstasy:* a răspuns:

Nu-ti lua pittbul dar dupa poja de la avatar imi dau seama ca ai vreo 12-14 ani deaorece pittbulul de la varsta de 4-5 ani trebuie eutanasiat deoarece devine incontrolabil

| anonim_4396 a răspuns (pentru ecstasy:*):

De ce induci lumea in eroare cu tampeni inventate de oameni care nu au vazut un caine decat la televizor?

| Si_Atat_Kent_1993 a răspuns (pentru ecstasy:*):

Sincer frate,, devine incontrolabil''? nu prea cred am avut 3 pitbulli, am dormit cu ei in pat stiu cam tot ce gandesc ei si daca stii sa te comporti cu el asa se compoarta si el cu tine happy

| anonima17ano a răspuns:

Pitbullu' poate fi un catel foarte bland dar cu lupta'n sange

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ecstasy:* rolling on the floor)) doar pentru ca unii fac povesti voi chiar le cerdeti?
E un caine ca oricare altul, uni zic ca devine de necontrolat, alti ca turbeaza, alti ca ii creste un os la frunte... etc.
NU, aceste afirmatii sunt simple povesti pentru a strica reputatia pitbull-ilor, si ca sa se rada de voi ca postati pe net.
Voi chiar credeti ca tot ce cititi pe net sunt chiar lucruri adevarate cu fazele fiare sangeroase, ca ucid oameni.
Da se mai intampla sa muste oameni da ce caine nu o face nici macar odata? un caine bolnav.
Chiar si un pechinez musca doar ca pitbull-ul e mai mare si mai puternic.
Frate daca nu sti absolut nimic despre un pitbull nu comenta ca inebuneste si din astea, e un caine ca oricare altul, conteaza foarte mult stapanul.
Tot comportamentul cainelui la maturitate o sa fie in functie de cum te-ai comportat cu el.
andreutz99 ai exagerat f mult... pretul unui pitbull duce in jur de 100, 150, 200 euro, eu am gasit si cu 500 lei si e f frumos.

| apbt23 a răspuns:

Nu, nu toti pitbulli sunt de lupta si nu, nu trebuie eutanasiati, luptele la pitbulii nu sunt cum credeti voi, iei 2 pitbulii si ii lasi sa se bata, mai documentati`va si voi, daca vrei un pitbull te costa de la 300lei pana la vreo 4000-5000lei, depinde ce vrei sa-ti iei, gasesti si pitt la 250lei dar 250lei trebuie sa mai bagi vaccinuri+ ca trebuie sa ii dai de ale gurii, ai grija cum il dresezi, bafta!

| Olenici_Paul_2000 a răspuns:

2000 EURO