| Rioko a întrebat:

Cat % viata vostra este fericita?

Vreau sa fac un calcul, si sa vad cat % sunt unele persoane fericite(o sa ma pun si pe mine), o sa scriu si nr. de persoane care au raspuns, dupa care o sa postez pe un blog : >
Stiu ca am mai pus odata intrabarea asta si la ' Timp Liber ', dar m-am gandit ca o sa mai primesc cateva raspunsuri pana diseara, ca sa fie cat mai multe persoanehee hee

9 răspunsuri:
| Rioko explică:

Am facut calculul, si impreuna cu cealalta intrebare a mea a iesit 66%

| iza03zu a răspuns:

50% fericita si 50% nefericitasad

| mysterious a răspuns:

65% fericita

| Al3x_3632 a răspuns:

83% fericit

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

30% fericita sad

| Beatrice a răspuns:

99, 9%
De ce? Pentru ca viata e frumoasa, cu bune și cu rele happy

| GeoXD a răspuns:

Hmm, acum ca ma gandesc, viata mea e fericita 85.(9)% laughing ti-am zis de ce. parca. poate aceleasi motive ca si tine, stii tu.

| inghetsatacufistic a răspuns:

Pai...am 100 de motive sa nu fiu fericita... dar am 10000000 sa fiu fericitahappy
deci.sunt 99% fericita si 1% nefericitawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer 60% happy