| IepurasulBrunet a întrebat:

Cate funde trebuie sa ai ca sa devii Expert TPU? happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu conteaza doar numarul funditelor. Se iau in considerare mai multe lucruri: dorinta de a ajuta, activitatea, pozitivitatea, de cat timp esti inregistrat pe TPU, raspunsuri cat mai folositoare si inteligente, etc.

| Flav a răspuns:

1000. Activitate placuta.

| monyk a răspuns:

Buna, nu cred ca e un numar exact de fundite, in plus nu doar funditele conteaza, conteaza si cat esti de activ pe site, daca dai raspunsuri bune, folositoare, inteligente, amuzante.
Din cate stiu, trebuie sa ai cam 10% fundite din totalul de fundite.De exemplu daca ai 100 de raspunsuri, trebuie sa ai 10 fundite, daca ai sa zicem 1000 de raspunsuri, trebuie sa ai 100 de fundite si tot asa, in functie de cate raspunsuri ai, 10% din ele sa fie fundite dar cum am mai spus nu doar funditele conteaza!

| Ana a răspuns:

Fara numar... happy

| Klara a răspuns:

Fara numar, fara numar.

Glumesc.

Multe fundite, intr-adevar. Dar si multe voturi de inteligent si folositor din partea userilor.