| вєвιтѕα a întrebat:

Cate zile de scoala facem saptamana viitoare? Am auzit ca luni nu se fac ore.

Răspuns Câştigător
| membrugirl2010 a răspuns:

Pai luni nu facem, iar in urmatoarele zile se vor inchide mediile, nu se vor mai face ore, ve-ti vorbii cu profii.
Fundabatting eyelashes?

7 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Da e adevarat ca lunea acesta nu facem ore pentru ca e Ierusali sau ceva de genul nu stiu sigur.Si noi mergem la scoala pana pe data de 17 iunie

| Elenna219 a răspuns:

Da luni nu mergem la scoala ca e a doua zi de florii.Nu stiu cum e la tine la scoala, dar la mine miercuri ne inchieie mediile, joi dam manualele si facem seara distractiva.

| Elenna219 a răspuns:

Da luni nu mergem la scoala ca e a doua zi de florii.Nu stiu cum e la tine la scoala, dar la mine miercuri ne inchieie mediile, joi dam manualele si facem seara distractiva

| JuLien a răspuns:

Pana pe 17 ( vineri)!

| Baky a răspuns:

Depinde...la mine la scoala luni nu se fac ore si miercuri predam manualele iari joi si vineri povestim si ne jucam

| callmebeautiful a răspuns:

Asa e luni nu se merge la scoala.

| Iull14 a răspuns:

Da, asa este. Luni este liber.