| anonim_4396 a întrebat:

Caut o fata sau mai multe care vor sa slabeasca ca sa ne ajutam una pe alta, sa vorbim, tinand cont ca nu am prieteni si nu are cine sa ma sustina! Si poate cateva sfaturi despre slabit?

4 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Daca vrei sa mai slabesti iti recomand sa mananci mai putin, dar mai des, sa mai renunti din dulciuri, sa faci sport (mai ales ca acum a venit primavara si este vremea frumoasa), sa mananci in fiecare zi cate o fructa sau o leguma. De ce nu incerci sa te inscrii la un sport pe care intotdeauna ai vrut sa-l practici. Ceva in aer liber. Cu ocazia asta mai cunosti si lume noua. Dar, daca esti genul de persoana mai retrasa si mai timida (cam ca mine), iti recomand sa faci sport si in casa. Poti face genoflexiuni, abdomene, flotari etc (putin in fiecare zi). Dar ca sa poti sa slabesti iti trebuie vointa! Multa bafta happy

| BaiatSincer a răspuns:

M-as baga eu dar ai spus ca cauti fata... sad

| luri a răspuns (pentru BaiatSincer):

Sa stii ca e ok si baiat dar nu vrea mistouri te rog, deci?

| BaiatSincer a răspuns (pentru luri):

Nu stai linistita :)) nu fac mistouri... eu stiu sa glumesc in spree deosebire de alti uite ma gasesti aici https://www.facebook.com/alex.arion.98