| DarkDream a întrebat:

Caut o porecla gen emo fara sa contina cuvantul emo ar fi prea sec straight face mai sunt intrebari de jenu dar doar cu porecle pentru fete si eu caut pentru baiat sad

Răspuns Câştigător
| Lollάღ a răspuns:

LifeInDark

BlackIsMyColor

ThisIsMyDestiny

ItIsMyStyle

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| IamNiemand a răspuns:

Pai numele tau merge DaRk Life sau ThE dArK sOuLsau My BlAck Heart.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numele tau e chiar tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CutMeDeep

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Groovy`, sticlutza, kiddu`, fosfore, biluta, heart, zuzy, duzy, wolfy, toxic, pufarina, laughing astea is porecle de la mine din clasalaughing happya mea e primawinking

| fearless a răspuns:

Serios?
adica frate e stupid nu tu iti alegi poreclele ele vin din fapte traite din cauza ca oamenilor le place sau rad de un anumit lucru ...de exemplu:noe un prieten de al meu ii se spune asa din cauza ca s-a incurcat pe scena cand interpreta Arca lui Noe...sau Fantaeste o fata care bea mereu fantarolling on the floor