| tgoyuly a întrebat:

Ce ai face daca prietenul tau se indeparteaza de tine ca nu vrea sa "sufere" (tot el )datorita plecarii lui la facultate? totusi e cu 7 luni mai devreme de plecare.laughing e egoism sau sunt eu egocentrica?

1 răspuns:
| LadyGA a răspuns:

Buna! mie asta mi se pare o scuza penibila. domnisorul vrea sa se indeparteze ca sa isi poata face de cap cand ajunge acolo si sa nu se simta vinovat. daca ar tine la tine, ar incerca sa stea cat mai lipit de tine pentru ca dupa nu o sa va mai vedeti la fel de des. mai bine te-ai indeparta de el spunand-ui cateva de dulce!