| St!L a întrebat:

Ce ar trebui sa fac atunci cand unei fete ii place de mine, iar eu nu sunt sigur ca imi place de ea?

Răspuns Câştigător
| Bixelle a răspuns:

Pur si simplu vorbesti cu fata aceea si afli sigur ce simte pentru tine... daca te place nu trebuie neaparat sa fiti din prima iubiti ci doar sa aveti robdare pentru ca totul va fi bine... daca va intelegeti bine aveti incredere unul in cealalalt si nu va certati pentru nimicuri cum fac alte cupluri inseamna ca relatia va merge bine... nu ai nimic de pierdut daca incerci... Succes!

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Hotaraste-te daca o placi sau nu.Incearca sa vb mai mult cu ea sa vezi daca o placi sau nu. Daca o placi e clar ca veti fi impreuna daca si ea te iubeste. Daca nu o placi sp in fata ca vrei sa ramaneti doar prieteni.big grin

Succes!winking

| urbanghost a răspuns:

Simplu, afli daca iti place de ea.

| turtl3 a răspuns:

Spune-i ca nu esti sigur ca iti place de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Comunicarea dintre voi va da verdictul dacă veți rămâne sau nu împreună.
Noroc.
pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu o ranesti si nu-i spune in fata ca s-ar putea sa se simte prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yo nu stiu ce sa zic la intrebare aastacryingcryingcrying... dar va pun eu alta cum fac daca mie :Ximi place de o fata si... eu de unde sa stiu daca ma placebig grinbig grinbig grin... spuneti-mi si mie plzzplzzplzz:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui direct:"-Fa! Nu imi place de tine mai date dracu! Nu te mai tine dupa mine!" laughinglaughinglaughinglaughing