| best1people a întrebat:

Ce ar trebui sa fac sa devin popular...am note bunicele,profil de stiinte ale naturii,dar am prieteni care sunt niste ratati,iar ceilalti cei populari nu au nevoie de un prieten in plus, ce sa fac sa devin popular si toata lumea sa vrea sa stea cu mine.Am o pesonalitate de curios, imi plac hainele negre si imi plac fetele dar nu am avut niciodata o iubita. Ajutor.

2 răspunsuri:
| BlackNinja a răspuns:

Ai putea sa:-fii un sportiv bun
-porti haine misto
-sa apari la TVlaughing daca se poate
-sa iti faci o iubita
-sa poti bate pe cineva mai tare(dar poate iti scade nota la purtare)
In orice caz nu te apuca de fumat sau alte din astea.

| OFetita15 a răspuns:

Crede-ma popularitatea vine de la sine.
Insa poti sa te imbraci stilat, sa te imprietenesti cu cei mai tari din scoala (eu tin minte cu mine si ceilati muulti au incercat sa se imprieteneasca)
* Uite un sfat.Si popularitatea are propriele ei neajunsuri, e greu sa iti alegi iubitul/ta fiindca toti se dau la tine s. a. ღ ♂ ♀ ♥