| Nu_Are_Nume_Deea_1978 a întrebat:

Ce-aş putea face vara asta, ca să nu fie una pierdută? Voi ce idei aveţi?

Răspuns Câştigător
| 1Mihai1 a răspuns:

Încearcă să te cunoşti happy.

| Nu_Are_Nume_Deea_1978 explică (pentru 1Mihai1):

Foarte interesant! Mulţumesc!

| 1Mihai1 a răspuns (pentru Nu_Are_Nume_Deea_1978):

Mă bucur că-ţi place ideea mea. Am o carte (care te ajută să te cunoşti), eu am inceput s-o citesc happy. Lasă-mi id-ul tău dac-o vreihappy. Numai bine!

5 răspunsuri:
| PustoaicacuochiiCaprui a răspuns:

Te.ai gandit sa mergi la un curs?! De exemplu la un curs de inot, pentru ca probabil vara asta vei merge la mare, si e bine sa inveti sa inoti. Sau la un curs de dansuri sau tenis, posibil sa aveti si turnee. Sau mergi la bunici la tara ( daca locuiesc la tara ). Sau fa.ti o pagina pe facebook, unde iti vei petrece timpul cu ceilalti utilizatori. Ai multe de facut!

| ეΓმzყlἶfპ a răspuns:

Sa te plimbi cu prietenii, poate iti faci si altii noi. sau fa ce te pasioneaza pe tine big grin

| onuttass11 a răspuns:

Pai de exemplu ai putea face ceva ce ti-ai dorit de mult.Sau depinde de varsta ai putea sa pleci cu prietenii undeva, intr-o excursie.La mare:*
funda?:*