| Narcysa a întrebat:

Ce as putea sa vb cu un coleg pe mess? Eu il plac si cred din spusele prietenilor sai ca si el ma place, dar nu stiu sigur. El stie insa ca mie imi place de altcineva si de el nu. Ce as putea sa vb ca sa ma apropii mai mult de el tinand cont ca noi suntem prieteni foarte buni?

3 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Pai in primul rand ar trebui sa vorti cu el ceea ce crezi tu ca il intereseaza (despre pasiunile lui)
si daca intr-adevar sunteti buni prieteni ar trebui sa te apropii cat mai mult de el si sa ii dai de inteles ca si tu il placi...si de acolo sigur vei stii sa te descurci (succes! :*)

| Moov a răspuns:

Voriti pe mess mult,glumiti va povestiti, eventual poti sa-i zici ca nu iti mai place de ala, si ca iti place de altcineva dar nu stii daca si el te place...probabil o sa te intrebe cine si u poti sa zici "daca imi zici de cine'ti place tie, iti zic si eu" si tot felul de chestii.

Răspuns utilizator avertizat