| Gabishor a întrebat:

Cine crede in iubirea adevarata...adica...iubire sincera din partea baietilor?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! eu cred. desi nu vezi mereu asa ceva. dar exista si cupluri care se iubesc cu adevarat si raman impreuna chiar daca sunt ispite si multe lucruri rele in jur :X

| PaunCatalin a răspuns:

Sunt baiat, si crede-ma ca am iubit sincer 2 fete. Am dat totul pentru ele, m-am lasat pe mine de multe ori pentru a fi ele fericite. Am stat cu o fata 7 luni, iar cu alta 9 luni, cu o pauza de inca vreo 5 luni intre cele 2 relatii. Eu sunt un baiat mai de moda veche, chiar daca am doar 19 ani, imi plac relatiile serioase si de durata, imi place sa iubesc si sa fiu iubit, pana acum nu pot sa spun ca am avut parte de iubire sincera, insa am daruit happy