| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face voi daca v-ar spune iubitul/iubita ...sa nu spuneti prietenilor ca sunteti impreuna? o. O Numai celor apropiati (ex.prietenii CEI MAI BUNI) dar nu la toata lumea tongue.

5 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

As intreba de ce. Ii e rusine sau ce? Trebuie sa fie un motiv bun sa ascunzi o relatie (oriucm, nu e cazul nici sa urli in gura mare cand ai una, doar nu esti atat de penibilhee hee ).

| madalina_4528 a răspuns:

Eu una as crede ca ii este rusine cu mine laughing sau nu este indragostit de mine suficient sau e problema cu varsta big grin

| Anonim_9436 a răspuns:

Am patit si eu la fel...pentru incepu lasa asa...dar cu timpul se va afla de relatie.mai bine cu timpul ca sa nu fie o veste bomba

| alexaa13 a răspuns:

Sincer asa mi-a zis si mie...dar eu il inteleg asta este si decizia mea...deoarece ceilalti sunt cam rautaciosi noi am decis ca este mai bine asahappy

| catalincik1994 a răspuns:

Bianca si eu am fost in asa situatie ca a ta.Prietenul meu tot asa me-a spus ca sa nu zic decit persoanelor foarte apropiate.Eu am facut asa cum a zis el,iar dupa citeva luni, el singur le-a spus colegilor, prietinilor etc.ca suntem impreuna.Prietenul tau poate vrea sa te cunoasca mai bine.Asa e parerea mea.Tu doar trebuie sa ai rabdare.
BAFTA!