| Alyn_Alyn_1995_41ig a întrebat:

Ce ati schimba la Romania actuala?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

TOTUL. Absolut tot de la A la Z, tot ce s-a facut incepand din prima zi de dupa LOVILUTIE. big grin

| T0T a răspuns:

Nu are rost asemenea întrebare. Singurul lucru bun la români e pământul și bogățiile sale, peisajele. În rest cam totul trebuie schimbat, de la instituții, până la oameni. Dar eu unul cred că e prea târziu, pentru mine gândul la o schimbare în bine în momentul actual nu e unul realist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poliiticienii
Si as face o lege in care sa-i putem impusca pe cei care fura, in rest nimic, e o tara frumoasa