| anonim_4396 a întrebat:

De ce mă fac toți foștii iubiți că sunt handicap?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Probabil pentru ca ai un comportament care le da de inteles ca nu esti o persoana normala, de obicei folosim acest termen fata de persoane care au o atitudine neadecvata intr-o anumita situatie, dau si un exemplu "-L-ai vazut pe "handicapatul la de Ion, cum a dat cu piatra in magazin si a fugit?"

handicap hmm, cred ca te referi la acest termen in mod peiorativ, asta pentru ca nu cred ca fostii tai iubiti sunt medici si au certificare in a pune un diagnostic in acest sens

| Angela616 a răspuns (pentru Simpatic):

Nu știu mă, dar poate le-a fost ciuda că m-am despărțit de ei și na ei sunt și prieteni că sunt din același sat ironia sorții

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil au dreptate. Fără a te jigni.
Până acum spui că te făceau cu, r.vă.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate pentru ca ai un comportament anormal.

| Celdrept a răspuns:

Pleacă din satul ăla nu ești copac. Dar la cum scrii nu e departe de adevăr! Scrii execrabil ca fata nu te supăra.