| Mircik a întrebat:

Ce cadou i'asi putea facei prietenei mele de "Valentine's day"suntem impreuna de 7 luni, m-ati putea ajuta cu ceva?

Răspuns Câştigător
| Addeeee a răspuns:

Un ursulets mareeeeeeeee! love struck

| Mircik explică (pentru Addeeee):

Da ideea ta (ar merge)

| Addeeee a răspuns (pentru Mircik):

Normal laughing)) succes :*

6 răspunsuri:
| ladybug238 a răspuns:

I-ai putea da un lantisor cu litera cu care incepe numele tau, un parfum, flori si ciocolata, o cana cu poza voastra, o bratara cu numele tau/ei, cercei in forma de inima...

| anonim_4396 a răspuns (pentru ladybug238):

Sau papuci happy

| Mircik explică (pentru ladybug238):

Eu vreau ceva mai original.adica cana e originala faza e ca "de anul nou i'am facut un tricou de genu"

| Mircik explică (pentru anonim_4396):

Pupici? imi place ideea, doar ca de astea primeste in fiecare zi tongue