| anghilo4ik1 a întrebat:

Ce cadou poti darui unei bune prietene?
Propune-i...happy

Răspuns Câştigător
| IngerCazator a răspuns:

Buna! Un lantisor cu bufnita, sau cu scris de gen ''Best friend'' ''Friends forever''
Daca este ziua ei cel mai bine o intrebi tu ca sa stii sigur ca o sa-i placa... Eu si cu prietena mea asa facem!
Te pupacesc happy kiss

| floresdemayo a răspuns (pentru IngerCazator):

De ce ai ales tocmai... bufnița? Mi se pare un păsăroi urât, asta dincolo de ceea ce semnifică big grin!

| IngerCazator a răspuns (pentru floresdemayo):

Pentru ca este la moda acum lantisor cu bufnita, bine acum daca nu este pe placul ei ii alegi alt ceva, eu doar mi-am spus parerea!

7 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Si mie imi plac lanțișoarele cu bufnița. Sunt sweet http://www.crownfashion.ro/catalog/pandantive-cu-lan%c5%a3isor-142264 dar mai imi plac, si mai ales pentru o prietena buna, medalioanele cu inimioara.

| TheAce a răspuns:

Depinde de varsta pe care o aveti. Daca sunteti minore probabil va incanta colierele asortate, cele cu ''best friend'' sau cele taiate in 2 jumatati. Daca ati depasit varsta si aceasta faza nu exista cadou mai frumos decat o sticla de whiskey bun si o poveste in oras, departe de toate problemele si restul lumii.

| ringridv97 a răspuns:

Tricou personalizat :X

| facepalmlol a răspuns:

Un video cu cele mai amuzante momente petrecute impreuna, un album cu poze(nu gol), un lantisor cu BFF sau o bratara, in care jumatate sa fie la tine si jumatate la ea, ceva in genul filmului "16 dorinte".

| loveeeyouu a răspuns:

Poti sa-i dai un lantisor pe care scrie BFF sau o bratara...