| TnCristinaa a întrebat:

Ce cadou sa le i-au colegilor de Craciun?
PS:Sunt cls a8a (Diriginta a zis sa nu luam ceva foarte scump)

5 răspunsuri:
| Loola_9927 a răspuns:

Anul trecut eu am primit o brățărică, știa coleguța că am nevoie pentru ședințele foto, iar eu am dat o căciuliță de moș și i-am cusut numele colegului pe ea (mă pricep la astea), și i-a plăcut tare mult. Ceva cu specific de iarnă cumpără, sfatul meu. O cană cu moș, de exemplu?

| TnCristinaa explică (pentru Loola_9927):

Imi place ideea cu caciula de mos happy

| ionutzzC a răspuns:

La toti colegii? si noi ne facem unu altuia -eu ii fac cadou unei colege un lantisor

| TnCristinaa explică (pentru ionutzzC):

Pai si noi ..am tras la sorti si trebuie sa ii i-au unei colege ..si unei colege i-a picat numele meu...ii i-au si ei daca ea imi ia mie..la restul cred ca o sa i-au o cutie de bomboane. ceva de genu

| StefSzk a răspuns:

Poate o decoratiune pentru. brad sau cv de genu'.