| Moldoweanka a întrebat:

Ce cred delfinii despre noi, oamenii? niste pareri, va rog

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pai, daca ar putea vorbi sunt sigur ca ar spune faptul ca noi oamenii suntem niste monstri deoarece distragem natura aruncand deseuri in apa.

3 răspunsuri:
| RoxxuInna a răspuns:

Nu am de unde sa stiu. Nu citesc gandurile animalelor sau a oamenilor, chiar daca as vreatongue

| drhotzu a răspuns:

Pai cine stie si de ce te-ar interesa asa ceva. nu ai de unde sa stii si nimeni nu stie si nu are de unde sa stie!

| Dana211 a răspuns:

Pai delfinii nu au ratiune ca toate animalele de altfel.Tot ceea ce fac e bazat pe instinct si pe ceea ce invata. Deci nu au cum sa aiba o parere despre oameni